DIVENDRES-VIERNES-FRIDAY ITE 2018

DIVENDRES: SANT CARLES DE LA RÀPITA                              

CATEGORIA PREBENJAMÍ I ALEVÍ

HORARI CAMP CATEGORIA GRUP PARTIT RESULTAT
10:30 CONCENTRACIÓ A LA PLAÇA DE   L’AJUNTAMENT SANT CARLES DE LA RÀPITA
11:20 PRESENTACIÓ AL CAMP MUNICIPAL LA   DEVESA
12:20 1 PREBENJAMÍ A VALÈNCIA CF - UE RAPITENCA A

 2-1

 

112:20 2 ALEVÍ A CF AMPOSTA A - CD ARENAS  1-1
13:00 1 PREBENJAMÍ B KITCHEE SC - CF JESÚS CATALÒNIA 3-2 
13:00 2 ALEVÍ A UE SANT JAUME - UNITED VINARÒS 0-3 
13:40 1 ALEVÍ A UE RAPITENCA C - CF AMPOSTA E 9-0 
13:40 2 ALEVÍ B UE ALDEANA - EFB ULLDECONA 0-3 
13:40 3 PREBENJAMÍ A UD JESÚS I MARIA - UNITED VINARÒS 0-7 
14:20 1 ALEVÍ B CF AMPOSTA B - UE RAPITENCA B 1-4 
14:20 2 ALEVÍ C CE EL PERELLÓ - AVATARS ACADEMY 3-1 
14:20 3 PREBENJAMÍ B FCBESCOLA PERFEC. - UE RAPITENCA B 11-0 
15:00 1 ALEVÍ C CF AMPOSTA C - CF JESÚS CATALÒNIA 1-4 
15:00 2 ALEVÍ D CD TORTOSA - UE RAPITENCA D 2-0 
15:00 3 PREBENJAMÍ B VINARÒS ETS - CF AMPOSTA 8-1 
15:40 1 ALEVÍ D CD BENICARLÓ - CF AMPOSTA D 8-1 
15:40 2 ALEVÍ A UNITED VINARÒS - CF AMPOSTA A 1-6 
15:40 3 PREBENJAMÍ A EFB ULLDECONA - UE RAPITENCA A 3-4 
16:20 1 ALEVÍ A CD ARENAS - UE RAPITENCA C 4-1 
16:20 2 ALEVÍ A UE SANT JAUME - CF AMPOSTA E 7-0 
16:20 3 PREBENJAMÍ B UE RAPITENCA B - CF JESÚS CATALÒNIA 0-4
17:00 1 PREBENJAMÍ B FCBESCOLA PERFEC. - CF AMPOSTA 4-2 
17:00 2 PREBENJAMÍ B KITCHEE SC - VINARÒS ETS 1-1 
17:00 3 PREBENJAMÍ A VALÈNCIA CF - UD JESÚS I MARIA 2-0 
17:40 1 ALEVÍ B FCBESCOLA PERFEC. - UE ALDEANA 1-2 
17:40 2 ALEVÍ C UE RAPITENCA A - AVATARS ACADEMY 9-0 
17:40 3 PREBENJAMÍ A EFB ULLDECONA - UNITED VINARÒS 1-5 
18:20 1 ALEVÍ B UE RAPITENCA B - EFB ULLDECONA 2-1 
18:20 2 ALEVÍ C CF JESÚS CATALÒNIA - CE EL PERELLÓ 3-0 


DIVENDRES: AMPOSTA                                                

CATEGORIA BENJAMÍ

HORARI CAMP CATEGORIA GRUP PARTIT RESULTAT
10:30 CONCENTRACIÓ A LA PLAÇA DE   L’AJUNTAMENT SANT CARLES DE LA RÀPITA
11:20 PRESENTACIÓ AL CAMP MUNICIPAL LA   DEVESA
15:00 1 BENJAMÍ A CF AMPOSTA A - CF JESÚS CATALÒNIA  5-0
15:00 2 BENJAMÍ A AVATARS ACADEMY A - UE RAPITENCA C 1-5 
15:00 3 BENJAMÍ B UNITED VINARÒS - CF AMPOSTA B 0-2 
15:40 1 BENJAMÍ C CD ARENAS - SELECCIÓ VINASÈNIA 0-5 
15:40 2 BENJAMÍ B EF GAVÀ - UE RAPITENCA B 5-0 
15:40 3 BENJAMÍ C FCBESCOLA PERFEC. - CF CAMARLES 1-1 
16:20 1 BENJAMÍ D UE LLEIDA ESPORTIU - AVATARS ACADEMY B 3-0 
16:20 2 BENJAMÍ D UE RAPITENCA A - CD TORTOSA 1-1 
16:20 1 BENJAMÍ A VALÈNCIA CF - CF AMPOSTA A 0-2 
17:00 2 BENJAMÍ A CF JESÚS CATALÒNIA - UE RAPITENCA C 0-4 
17:00 3 BENJAMÍ B EF GAVÀ - UNITED VINARÒS 4-1 
17:00 1 BENJAMÍ C UE RAPITENCA D - CD ARENAS 1-4 
17:40 2 BENJAMÍ C CF CAMARLES - SELECCIÓ VINASÈNIA 3-7 
17:40 3 BENJAMÍ D CF AMPOSTA C - UE RAPITENCA A 0-16 
17:40 1 BENJAMÍ D UE LLEIDA ESPORTIU - CD TORTOSA 2-5 
18:20 2 BENJAMÍ B CF AMPOSTA B - UE RAPITENCA B 3-1 
18:20 3 BENJAMÍ A AVATARS ACADEMY A - VALÈNCIA CF

0-11

DISSABTE-SÁBADO-SATURDAY ITE 2018

DISSABTE: SANT CARLES DE LA RÀPITA                          

CATEGORIA PREBENJAMÍ (GRUP B) I BENJAMÍ

HORARI CAMP CATEGORIA GRUP PARTIT RESULTAT
9:20 1 BENJAMÍ A CF AMPOSTA A - UE RAPITENCA C  6-3
9:20 2 BENJAMÍ A CF JESÚS CATALÒNIA - AVATARS ACADEMY A 7-0 
9:20 3 PREBENJAMÍ B CF AMPOSTA - UE RAPITENCA B 5-0 
10:00 1 BENJAMÍ B UE RAPITENCA B - UNITED VINARÒS 0-3 
10:00 2 BENJAMÍ C FCBESCOLA PERFEC. - UE RAPITENCA D 8-0 
10:00 3 PREBENJAMÍ B KITCHEE SC - FCBESCOLA PERFEC. 7-3 
10:40 1 BENJAMÍ B NÀSTIC DE TARRAGONA - EF GAVÀ 0-0 
10:40 2 BENJAMÍ D AVATARS ACADEMY B - CF AMPOSTA C 4-1 
10:40 3 PREBENJAMÍ B VINARÒS ETS - CF JESÚS CATALÒNIA 2-0 
11:20 1 BENJAMÍ D UE LLEIDA ESPORTIU - UE RAPITENCA A 1-4 
11:20 2 BENJAMÍ C CD ARENAS - CF CAMARLES 2-1 
12:00 1 BENJAMÍ A CF AMPOSTA A - AVATARS ACADEMY A 6-0 
12:00 2 BENJAMÍ A VALÈNCIA CF - CF JESÚS CATALONIA 7-0 
12:00 3 PREBENJAMÍ B CF AMPOSTA - KITCHEE SC 0-4 
12:40 1 BENJAMÍ D CD TORTOSA - AVATARS ACADEMY B 7-0 
12:40 2 BENJAMÍ B UNITED VINARÒS - NÀSTIC DE TARRAGONA 2-7 
13:20 1 BENJAMÍ B EF GAVÀ - CF AMPOSTA B 3-0 
13:20 2 BENJAMÍ C CD ARENAS - FCBESCOLA PERFEC. 2-4 
13:20 3 PREBENJAMÍ B FCBESCOLA PERFEC. - VINARÒS ETS 2-5 
15:40 1 BENJAMÍ B NÀSTIC DE TARRAGONA - UE RAPITENCA B  4-1
15:40 2 PREBENJAMÍ B KITCHEE SC - UE RAPITENCA B 9-0 
15:40 3 PREBENJAMI B CF AMPOSTA - CF JESÚS CATALÓNIA 0-7 
16:20 1 BENJAMÍ D UE LLEIDA ESPORTIU - CF AMPOSTA C  5-0
16:20 2 BENJAMÍ C SELECCIÓ VINASÈNIA - UE RAPITENCA D 7-0 
17:00 1 BENJAMÍ D AVATARS ACADEMY B - UE RAPITENCA A 0-10 
17:00 2 BENJAMÍ A VALÈNCIA CF - UE RAPITENCA C 3-0 
17:40 1 BENJAMÍ D CD TORTOSA - CF AMPOSTA C 8-0 
17:40 2 BENJAMÍ B NÀSTIC DE TARRAGONA - CF AMPOSTA B 4-2 
17:40 3 PREBENJAMÍ B UE RAPITENCA B - VINARÒS ETS 0-11 
18:20 1 BENJAMÍ C CF CAMARLES - UE RAPITENCA D 4-0 
18:20 2 BENJAMÍ C SELECCIÓ VINASÈNIA - FCBESCOLA PERFEC. 3-5 
18:20 3 PREBENJAMI B CF JESÚS CATALÒNIA - FCBESCOLA PERFEC. 3-3 


DISSABTE: AMPOSTA                                          

CATEGORIA PREBENJAMÍ (GRUP A) I ALEVÍ

HORARI CAMP CATEGORIA GRUP PARTIT RESULTAT
9:20 1 ALEVÍ C UE RAPITENCA A - CF AMPOSTA C  3-0
9:20 2 ALEVÍ D CF AMPOSTA D - UE RAPITENCA D 0-3 
9:20 3 ALEVÍ A CF AMPOSTA A - CF AMPOSTA E 11-0 
10:00 1 ALEVÍ B CF AMPOSTA B - UE ALDEANA 4-0 
10:00 2 ALEVÍ A UE RAPITENCA C - UNITED VINARÒS 0-3 
10:00 3 ALEVÍ A CD ARENAS - UE SANT JAUME 3-1 
10:40 1 ALEVÍ D NÀSTIC DE TARRAGONA - CD TORTOSA 4-2 
10:40 2 ALEVÍ B FCBESCOLA PERFEC. - EFB ULLDECONA 1-1 
10:40 3 PREBENJAMÍ A UE RAPITENCA A - UE JESÚS I MARIA 1-1 
11:20 1 ALEVÍ D CD BENICARLÓ - UE RAPITENCA D 4-2 
11:20 2 ALEVÍ C AVATARS ACADEMY - CF JESÚS CATALONIA 4-5 
11:20 3 PREBENJAMÍ A VALÈNCIA CF - EFB ULLDECONA 5-0 
12:00 1 ALEVÍ A CD ARENAS - CF AMPOSTA E 8-0 
12:00 2 ALEVÍ A CF AMPOSTA A - UE RAPITENCA C 6-0 
12:00 3 ALEVÍ B UE RAPITENCA B - UE ALDEANA 3-1 
12:40 1 ALEVÍ D CF AMPOSTA D - NÀSTIC DE TARRAGONA 0-7 
12:40 2 ALEVÍ C CE EL PERELLÓ - UE RAPITENCA A 0-10 
12:40 3 PREBENJAMÍ A UNITED VINARÒS - UE RAPITENCA A 1-0 
13:20 1 ALEVÍ B CF AMPOSTA B - FCBESCOLA PERFEC.  3-1
13:20 2 ALEVÍ A UNITED VINARÒS - CD ARENAS 2-1 
13:20 3 ALEVÍ D CD BENICARLÓ - CD TORTOSA 0-2 
15:40 1 ALEVÍ A UE SANT JAUME - CF AMPOSTA A  1-4
15:40 2 ALEVÍ C AVATARS ACADEMY - CF AMPOSTA C 3-3 
15:40 3 PREBENJAMÍ A UE JESÚS I MARIA - EFB ULLDECONA 4-1 
16:20 1 ALEVÍ D NÀSTIC DE TARRAGONA - UE RAPITENCA D 4-0 
16:20 2 ALEVÍ C CF JESÚS CATALONIA - UE RAPITENCA A 0-5 
16:20 3 PREBENJAMÍ A UNITED VINARÒS - VALÈNCIA CF 1-2 
17:00 1 ALEVÍ B FCBESCOLA PERFEC. - UE RAPITENCA B 1-2 
17:00 2 ALEVÍ B CF AMPOSTA B - EFB ULLDECONA 1-2 
17:00 3 ALEVÍ A UNITED VINARÒS - CF AMPOSTA E 9-0 
17:40 1 ALEVÍ A UE SANT JAUME - UE RAPITENCA C 2-0 
17:40 2 ALEVÍ C CE EL PERELLÓ - CF AMPOSTA C 1-2 
18:20 1 ALEVÍ D NÀSTIC DE TARRAGONA - CD BENICARLÓ 3-3 
18:20 2 ALEVÍ D CF AMPOSTA D - CD TORTOSA 0-6 

DIUMENGE-DOMINGO-SUNDAY ITE 2018

DIUMENGE: RÀPITA

CATEGORlA ALEVÍ

HORARI CAMP CATEGORIA COMPETlCIÓ

PARTIT

RESULTAT
9:20 1 ALEVÍ VUITENS DE FINAL(LI )

I r GrupA

CF AMPOSTA A

  -

4t Grup C

CE EL PERELLÓ

 4-0
9:20 2 ALEVÍ VUITENS DE FINAL (Q)

2n GrupA

UNITED VINARÓS

  -

3r Grup C

CF AMPOSTA C

6-1 
10:00 1 ALEVÍ VUITENS DE FINAL(L5)

Ir Grup B

UE RAPITENCA B

  -

4t Grup D

UE RAPITENCA D

4-0 
10:00 2 ALEVÍ VUITENS DE FINAL(L6)

2n Grup B

CF ULLDECONA

  -

3r Grup D

CD BENICARLÓ

3-1 
10:00 3 ALEVÍ QUARTS DE CONSOLACIÔ (Yl)

6è GrupA

CF AMPOSTA E

  -

5È GRUP C

AVATARS ACADEMY

0-6 
10:40 1 ALEVÍ VUITENS DE FINAL(L3)

3r GrupA

CED ARENAS

  -

2n Grup C

CF JESÚS CATALONIA

3-0 
10:40 2 ALEVÍ VUITENS DE FINAL(L4)

4t GrupA

UE SANT JAUME

  -

I r Grup C

UE RAPITENCA A

0-6 
11:20 1 ALEVÍ VUITENS DE FINAL(L7)

3r Grup B

CF AMPOSTA B

  -

2n Grup D

CD TORTOSA

1-2 
11:20 2 ALEVÍ VUITENS DE FINAL (18)

4tGrup B

UE ALDEANA

  -

1rGrupD

NÀSTIC TARRAGONA

2-3 
12:00 1 ALEVÍ SEMIFINALS CONSOLACIÔ (Kl )

Guanyador Yl

AVATARS ACADEMY

  -

5è Grup D

CF AMPOSTA D

 2-1
12:00 2 ALEVÍ SEM IFINALS CONSOLACIÔ   (1<2)

5è GrupA

UE RAPITENCA C

  - 5è Grup B FCB ESCOLA PERFECCION  1-3
12:40 1 ALEVÍ QUARTS DE FINAL (TO) Guanyador LICF AMPOSTA A   -

Guanyador L6

CF ULLDECONA

1-0 
12:40 2 ALEVÍ QUARTS DE FINAL (T2) Guanyador L2 UNITED VINARÓS   -

Guanyador L5

UE RAPITENCA B

0-1 
13:20 1 ALEVÍ QUARTS DE FINAL (T)

Guanyador L3

CD ARENAS

  -

Guanyador L8

NÀSTIC TGN

 0-3
13:20 2 ALEVÍ QUARTS DE FINAL (TO

Guanyador L4

UE RAPITENCA A

  -

Guanyador L7

TORTOSA

 2-1

DIUMENGE: AMPOSTA

CATEGORIA BENJAMI I PREBENJAMI

HORARI CAMP CATEGORIA COMPETlC16 PARTIT RESULTAT
9:20 1 BENJAMI

VUITENS DE FINAL(MI )

 

I r GrupA

CF AMPOSTA A

  -

4t Grup C

CF CAMARLES

 7-1
9:20 2 BENJAMI

VUITENS DE FINAL(M2)

2n GrupA

VALENCIA CF

  -

3r Grup C

CD ARENAS

6-0 
9:20 3 BENJAMI

VUITENS DE FINAL(M5)

I r Grup B

NÀSTIC TGN

  -

4t Grup D

AVATARS ACADEMY B

9-0 
10:00 1 BENJAMI VUITENS DE FINAL(M6)

2n Grup B

EF GAVÀ

  -

3r Grup D

UE LLEIDA ESPORTIU

2-1 
10:00 2 BENJAMI VUITENS DE FINAL(M3)

3r GrupA

UE RAPITENCA C

  -

2n Grup C

SELECCIÓ VINASENIA

2-3 
10:00 3 BENJAMI VUITENS DE FINAL(M4)

4t GrupA

CF JESUS CATALONIA

 

 

-

1rGrup C

FCB ESCOLA PERFECCION

2-5 
10:40 1 BENJAMI VUITENS DE FINAL (W)

3r Grup B

CF AMPOSTA B

  -

2n Grup D

CD TORTOSA

2-1 
10:40 2 BENJAMI VUITENS DE FINAL(M8)

4tGrup B

UNITED VINARÓS

  -

I r Grup D

UE RAPITENCA A

0-10 
10:40 3 PREBENJAMI TRIANGULAR (9è - 11è lloc)

5è GrupA

EFB ULLDECONA

  -

6è Grup B

UE RAPITENCA B

 9-0
11:20 1 PREBENJAMI QUARTS DE FINAL (XI)

I r GrupA

VALENCIA CF

  -

4t Grup B

CF JESUS CATALONIA

3-1 
11:20 2 PREBENJAMI QUARTS DE FINAL

3r GrupA

UE RAPITENCA A

  -

2n Grup B

KITCHEE SC

4-2 
11:20 3 PREBENJAMI QUARTS DE FINAL QQ)

2n GrupA

UNITED VINARÓS

  -

3r Grup B

FCB ESOLA PERFECCION

3-1 
12:00 1 PREBENJAMI QUARTS DE FINAL

4t GrupA

UD JESUS I MARIA

  -

It Grup B

VINARÓS EFC

 2-3
12:00 2 PREBENJAMI TRIANGULAR (9è - 11è lloc)

5è GrupA

EFB ULLDECONA

  -

5è GrupB

CF AMPOSTA

6-2 
12:00 3 BENJAMI SEM IFINALS CONSOLACIÔ (F2)

5è Grup B

UE RAPITENCA B

  -

5è Grup D

CF AMPOSTA C

7-1 
12:40 1 BENJAMI QUARTS DE FINAL (Wl)

Guanyador Ml

 CF AMPOSTA A

  -

Guanyador M6

EF GAVÀ

4-2 
12:40 2 BENJAMI QUARTS DE FINAL (W2)

Guanyador M2 

VALENCIA CF

  -

Guanyador M5

NÀSTIC DE TGN

0-5 
12:40 3 BENJAMI SEM IFINALS CONSOLACIÔ (FI   )

5è GrupA

AVATARS ACADEMY A

  -

5è GrupC

UE RAPITENCA D

6-0 
13:20 1 BENJAMI QUARTS DE FINAL (W)

Guanyador M3 

SELLECCIÓ VINASENIA

  -

Guanyador M8

UE RAPITENCA A

 1-6
13:20 2 BENJAMI QUARTS DE FINAL

Guanyador M4

FCB ESCOLA PERFECCION

  -

Guanyador M7

CF AMPOSTA B

5-1 
13:20 3 PREBENJAMI TRIANGULAR (9è - 11è lloc)

6è Grup B

UE RAPITENCA B

  -

5è Grup B

CF AMPOSTA

1-6 
           
14:40 2 PREBENJAMI SEMIFINALS(SI)

Guanyador XI

VALENCIA CF

  -

Guanyador X3

UE RAPITENCA A

3-0 
14:40 2 PREBENJAMI SEMIFINALS

GuanyadorX2

UNITED VINARÓS

  -

GuanyadorX4

VINARÓS EFC

2-0 
15:20 1 BENJAMI SEMIFINALS(QI)

Guanyador Wl

CF AMPOSTA A

  -

Guanyador W3

UE RAPITENCA A

2-1 
15:20 2 BENJAMI SEM IFINALS (02)

Guanyador W2

NÀSTIC TGN

  -

Guanyador W4

FCB ESCOLA PERFECC

7-1 
15:20 3 BENJAMI FINAL CONSOLACIÔ

Guanyador FI

AVATARS A

  -

Guanyador F2

UE RAPITENCA B

 1-0
16:00 1 ALEVI SEMIFINAL(BI)

GuanyadorT1

CF AMPOSTA A 

 

 

-

GuanyadorT3

NÀSTIC TGN

 3-1
16:00 2 ALEVI SEMIFINAL (82)

GuanyadorT2

UE RAPITENCA B

  -

GuanyadorT4

UE RAPITENCA A

 2-3
16:00 3 ALEVI FINAL CONSOLACIÔ

Guanyador Kl

AVATARS

  -

Guanyador K2

FCB ESCOLA PERFECC

 0-2
16:40 1 PREBENJAMI FINAL

Guanyador SI

VALÈNCIA

  -

Guanyador S2

UNITED VINARÓS

 1-0
16:40 2 PREBENJAM( 3r i 4t lloc

Perdedor SI

UE RAPITENCA A

  -

Perdedor S2

VINARÓS EFC

 3-1

FINALS

HORARI CAMP CATEGORIA COMPETICIÓ PARTIT RESULTAT
17:20 1 BENJAMí FINAL  

Guanyador Q1

AMPOSTA A

 

Guanyador Q2

NÀSTIC DE TGN

 1*-1
17:20 2 BENJAMÍ 3r i 4t lloc  

Perdedor Q1

UE RAPITENCA A

 

Perdedor Q2

FCB ESCOLA PERFECC

 10-1
18:00 1 ALEVÍ FINAL  

Guanyador BI

CF AMPOSTA A

 

Guanyador B2

UE RAPITENCA A

 0-2
18:00 3 ALEVÍ 3r i 4t lloc  

Perdedor BI

NÀSTIC TGN

 

Perdedor B2

UE RAPITENCA B

 2-1
18:30 CERIMÒNIA DE CLAUSURA- CEREMONIA DE CLAUSURA - CLOSING CEREMONY

Información adicional